06 Aug, 2020
دسته بندی محصولات
ورود
نظرسنجی

میزان رضایت شما از کیفیت کتاب‌های رویان پژوه چقدر است؟

انتشار کتاب برای کسانی که می‌خواهند عمل زیبایی بینی انجام دهند!

انتشار کتاب برای کسانی که می‌خواهند عمل زیبایی بینی انجام دهند!

خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) :


سیدامین امامی‌زاده، مدیرمسئول انتشارات رویان‌پژوه در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا) درباره انتشار جدید‌ترین کتاب این مرکز نشر علمی اظهار کرد: کتاب «بینی‌ام را عمل کنم یا نه؟(راز‌های جراحی زیبایی بینی)» نوشته دکتر حامد کاکه‌خانی، شامل مباحثی مانند ویژگی‌های شکل صحیح بینی، انواع جراحی‌های بینی در سنین مختلف، تأثیرات جراحی بر عملکرد بینی، کیفیت زندگی بعد از جراحی و تکنیک‌های جراحی است.  

وی با اشاره به محتوای کتاب افزود:‌ نویسنده در این کتاب اشاره کرده که جراحی زیبایی بینی، دومین عمل زیبایی شایع در آمریکا است. این نوع جراحی زیبایی مقام نخست را بین عمل‌های زیبایی ایران دارد. همچنین کشور ایران با آمار سالیانه 200 هزار جراحی زیبایی بینی، به‌عنوان پایتخت جراحی زیبایی بینی در دنیا شناخته شده است.

امامی‌زاده ادامه داد:‌ نویسنده کتاب معتقد است که این نوع جراحی مانند سایر جراحی‌ها، ویژگی‌های خاص خود را دارد و در برخی مواقع ممکن است عوارض و عواقب نه چندان خوشایندی برای بیماران داشته باشد و به همین دلیل بیماران، قبل از اتخاذ تصمیم به عمل جراحی لازم است آگاهی کافی درباره جوانب مختلف این موضوع را داشته باشند. با توجه به آمار بالای جراحی زیبایی بینی در کشور ما و نبود آگاهی کافی و عوارض و عواقب ناشی از این نوع عمل، به افرادی که قصد انجام این نوع عمل را دارند توصیه‌هایی ارائه می‌شود.

مدیرمسئول انتشارات رویان‌پژوه گفت: کاکه‌خانی، در ابتدای اثرش نوشته که این کتاب با هدف افزایش آگاهی افراد متقاضی جراحی زیبایی بینی نوشته شده است. «بینی‌ام را عمل کنم یا نه؟(راز‌های جراحی زیبایی بینی)» مجموعه‌ای شامل اطلاعات و جوانب مختلف جراحی زیبایی‌ بینی به زبان ساده و قابل درک برای عموم مردم است.

وی تصریح کرد: در این کتاب اطلاعات لازم درباره همه انواع جراحی زیبایی، نیاز یا بی‌‌نیازی افراد به جراحی زیبایی بینی بر اساس ایده‌آل‌های زیبایی صورت، اطلاعات مورد نیاز قبل، حین و بعد از جراحی زیبایی برای یک فرد که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی گرفته است، با زبان ساده و همراه با تصاویر گویا (برای درک بهتر) منعکس شده است.

نخستین چاپ کتاب «بینی‌ام را عمل کنم یا نه؟ (راز‌های جراحی زیبایی بینی)» در 151 صفحه، به بهای 18 هزار و 500 تومان از سوی انتشارات رویان‌پژوه منتشر شده است.


۰۳ مرداد ۱۳۹۴
نماد اعتماد
تبلیغات
لینک های مفید